Kotki bengalskie

Bella, Grace i Lilly – trzy przepiękne kotki bengalskie z naszej hodowli, na co dzień wspaniałe mamy dla swoich maleństw, znakomite towarzyszki zabaw, a nawet… śpiewaczki. Ich przymilne miauczenie i pomrukiwanie zawsze wywołuje u nas uśmiech. Są to przedstawicielki trzech hodowli: Brockenmoor, Berkano oraz Silverstorm. Małe kotki rasowe pozyskują wszystkie cechy charakterystyczne dla tej odmiany: piękne, delikatne futerko mieniące się w słońcu, wielkie ciekawskie oczy oraz zwinne smukłe ciała. Każda z nich – Bella, Grace oraz Lilly – różnią się od siebie, jeśli chodzi o niuanse, ale łączy je doskonała linia rasowych kotów bengalskich.

Brązowe kociaki przyszły na świat
Brockenmoor Bella

Rodzice : 

  • BROCKENMOOR DAX
  • BROCKENMOOR MARLEY

Bella jest przepiękną kotką. Małej wielkości rozety na jej futrze są cechą, którą chcielibyśmy uzyskać u jej potomstwa. Jej aksamitne futro, z wyraźnym połyskiem, pięknie mieni się w słońcu. 

Bardzo troskliwa matka, codziennie poprawia nam humory swoim przepięknym wokalem. Bardzo się cieszymy, że możemy ją mieć, ponieważ pochodzi z czołowej hodowli i ma w sobie doskonałe linie kotów bengalskich. 

SZCZEGÓŁY

Testy: FeLV, FIV, HCM, PKdef , PRA-b
Umaszczenie: brown ( black ) spotted tabby
Berkano Grace

Rodzice:

  • BERKANO  ZORDAN
  • BERKANO ORI

Grace przyjechała do nas Konina, od Pani Grażyny z hodowli Berkano. Jest mocno zbudowaną kotką bengalską z przepięknym glitterem na futrze. 


SZCZEGÓŁY

Umaszczenie: snow seal mink
Silverstorm Lilly

RODZICE :

  • ZAZEN MOUNTAIN GHOST
  • SILVERSTORM ARCTIC MIRAGE

Lilly jest srebrzakiem dokładnie takim, jakiego chcieliśmy mieć. Jej dziki wygląd, zielone oczy, sprężyste i silne ciało naprawdę robią wrażenie.

Jesteśmy przekonani o jej bardzo dużej wartości hodowlanej w naszym programie srebrnych bengali. 

Jest naprawdę opiekuńczą i troskliwą mamą dla swoich pociech.

SZCZEGÓŁY

Umaszczenie: black silver spotted tabby