INFORMACJE

Jesteśmy hodowlą zarejestrowaną w The International Cat Association - TICA. Jesteśmy również członkami międzynarodowej organizacji Federation Internationale Feline (FIFe), należymy do klubu Felis Posnania.

B
30

KOTY BENGALSKIE


Bengale trafiają do nowych domów po 14 tygodniu życia, dwukrotnie zaszczepione, zachipowane i odrobaczone.  Każdy kociak otrzymuje 5 pokoleniowy rodowód. Z każdym nowym właścicielem podpisujemy umowę kupna - sprzedaży.
Wszystkie dorosłe koty przebadane są na :
 FIV, FeLV
 PKdef 
 PRA-b 
 HCM
Cena kota na kolanka zaczyna się od 3 tysięcy złotych. Rezerwacja danego kociaka następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 500 złotych. 

S
25

KOTY SINGAPURA


Singapurki trafiają do nowych domów po 14 tygodniu życia. Są dwukrotnie zaszczepione, zachipowane i odrobaczone. Każdy kociak otrzymuje 5 pokoleniowy rodowód. Z każdym nowym właścicielem podpisujemy umowę kupna - sprzedaży.
Wszystkie dorosłe koty mamy przebadane na :
FIV, FeLV
PKdef
PRA
PKD
Cena kota na kolanka zaczyna się od 4,5 tysiąca złotych. Rezerwacja danego kociaka następuje po wpłacie zaliczki w wysokości 1000 złotych.

C
4

GWARANCJE I WARUNKI ZAKUPU

GWARANCJE

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w kwestii problemów behawioralnych oraz żywieniowych.

Szczepienie, które wykonujemy naszym kotom zawiera : herpeswirus, kaliciwirus, panleukopenię oraz chlamydię. WARUNKI ZAKUPU

Chcielibyśmy, aby nasi przyszli nabywcy przemyśleli decyzję o zakupie kota. Nie jest to decyzja na chwilę, a raczej na całe lata... Wiąże się to z odpowiedzialnością za jego opiekę, bezpieczeństwo, za zapewnienie mu jak najlepszych warunków bytowych. Kot potrzebuje codziennego kontaktu z człowiekiem, regularnego żywienia, świeżej wody. Ponadto potrzebne są mu drapaki, miejsca do zabawy i mnóstwo uwagi człowieka.  Warto pamiętać o zabezpieczeniu okien otwieranych od góry, osiatkowaniu balkonu.