Kot bengalski

W naszej hodowli znajdują się zarówno koty reprezentujące rasę singapura, jak i bengale. Koty rasowe wymagają szczególnej opieki, dlatego też nieustannie wzbogacamy swoje doświadczenie poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju seminariach weterynaryjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować im jeszcze lepsze warunki rozwoju i o wiele dokładniej poznać ich potrzeby.

Profesjonalna opieka weterynarza

Dbamy nie tylko o codzienny komfort naszych zwierzaków, ale także na bieżąco monitorujemy ich stan zdrowia. Koty bengalskie, podobnie jak pozostali czworonożni przyjaciele, wymagają stałej opieki lekarskiej. Profilaktyka to podstawa, dlatego też wykonujemy wszelkie niezbędne badania genetyczne i współpracujemy z najwyższej jakości specjalistami – weterynarzami.

Kot bengalski - przyjazny i energiczny zwierzak

Decyzja o wyborze rasy zwierzęcia powinna być bardzo dokładnie przemyślana. Koty rasy bengalskiej to przede wszystkim niezwykle przywiązane do swojego właściciela istoty., Wrodzony instynkt łowcy, odziedziczony po przodkach, sprawia, że koty bengalskie to bardzo żywiołowe zwierzaki – warto wziąć pod uwagę ich charakter i zweryfikować, czy będziemy w stanie zapewnić mu odpowiednią ilość uwagi i zainteresowania.

Codzienna porcja troski

Kot bengalski jest bardzo przyjazny, nie będzie więc przeszkadzała mu obecność dzieci lub innych zwierząt. Wręcz przeciwnie – ze względu na to, że bengale są bardzo towarzyskie, interakcje z pozostałymi domowymi zwierzakami z pewnością pomogą urozmaicić im czas. Sprawi również, że w przypadku nieobecności właściciela, zwierzaki nie będą czuły się samotne. Koty bengalskie potrzebują troskliwej opieki i miłości ze strony człowieka, dlatego przed decyzją o ich adopcji warto zastanowić się, czy dysponujemy wolnym czasem, który moglibyśmy poświęcić kociakowi.

Kot rasy bengalskiej w naszej hodowli

Poznajcie naszych szanownych panów: przyjaznego Gizmo, uroczego Jaspera oraz energicznego Ravena. Każdy z nich wprawia nas w niesamowitą dumę - to właśnie dzięki nim nasza hodowla kotów bengalskich jest tak wyjątkowa. Każdego z chłopców wyróżnia inna cecha, jednak wszystkie z nich łączą się w oryginalność, jaka odznacza rasowe koty bengalskie. Gizmo to właściciel niesamowicie hipnotycznego spojrzenia i wyraźnie cętkowanego futra. Jasper jest przepięknie umaszczonym, silnym samcem, który lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Raven to prawdziwa osobliwość w naszej hodowli - inteligentny, rozśpiewany, zawsze skory do zabawy, ulubieniec naszych gości. Każdego dnia na nowo dostrzegamy wyjątkowość naszych kocich przyjaciół i staramy się zapewnić im możliwie najbardziej komfortowe warunki mieszkalne. Nieustannie otaczamy zwierzaki opieką i urozmaicamy im każdy dzień odpowiednią dawką zabawy. Dzięki temu są niezwykle spokojne i z chęcią spędzają czas na wspólnych zabawach. Towarzystwo innych kotów niezwykle pozytywnie wpływa na zwierzaki znajdujące się w naszej hodowli.

Ambersands Dark of DOKOcats

Dark jest niesamowity zarówno z urody jak i charakteru. Srebrny chłopak z urzekającym  kontrastem. Piękna, silna budowa, mocny ogon, bardzo małe uszy, krótkie przylegające futro, duży glitter. 


Ambersands Sowa of DOKOcats

Brązowy kocur w klasycznym kolorze. Fantastyczna budowa, piękna krótka sierść i charakter - niesamowity przytulas i zawadyjaka


Ambersands Robin of DOKOcats