Ambersands Robin of DOKOcats

Diamond on Ice

Nasza nowa kotka - Diamond on Ice

Kotka sprowadzona z samej Portugalii


Glitterglam Walkiria of DOKOcats

Walkiria, wybraliśmy jej imię kiedy była mała i jeszcze jej nie znaliśmy. Okazało się, że idealnie do naszej dziewczyny pasuje - cokolwiek to znaczy. Walkiria jest wspaniałą mamą, zachwyca nas jej mocna budowa, duże piękne oczy, małe uszy i doskonały profil. Ponadto jej płaszcz ma piękne rozety z dużym kontrastem. 


Wild n sweet bengals Wendy of DOKOcats

Wild n sweet bengals Wendy of DOKOcats Ta dziewczyna nas zachwyca. Przyjechała do nas z  Kanady i od pierwszego dnia skradła nasze serca. Jej budowa i umaszczenie  są  bardzo klasyczne, wręcz doskonałe. Jej dzieci są zawsze najwyższej jakości. Wendy sprawdza się jako matka, jest troskliwa i opiekuńcza . Kochamy ją bardzo, bardzo mocno. 


DOKOcats Salma

Salma jest córką Kanpur Rose  / Bengalissimo Yanosh. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu hodowlanego jakim jest SALMA . Nikt nie potrafi przejść obojętnie obok tej dziewczyny. Jej rozety, gładka  błyszcząca sierść jest przepiękna.  W tym wszystkim ma bardzo miłe usposobienie, jest delikatna i bardzo chętnie przebywa w naszym towarzystwie.


Koksu of DOKOcats

Fantastyczny młody chłopak. Jego imię nie zostało nadane przez przypadek. Pomimo młodego wieku jest potężny, świetnie zbudowany, i pięknie umaszczony. Jego charakter i przepiękna wokalizacja zachwyca nas wszystkich.  Cieszymy się, że będzie uczestniczył w naszym programie koloru LYNX.  


Lagertha of DOKOcats

Freya of DOKOcats

Freya of DOKOcats przyjechała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Freya jest srebrnym kotem bengalskim i spodziewamy się jej potomstwa na końcu 2020 roku. Jej przepiękna budowa i kolor oczu zauroczyły nas od samego początku. Liczymy na jej ogromny wkład w naszą hodowlę bengali i srebrny program.  Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego )
Umaszczenie: black silver spotted tabby ( srebrny kot bengalski )
Snickers of DOKOcats

Snickers to kocur o wyjątkowym kolorze - wniesie nowe kolory kota bengalskiego do naszego programu hodowli. 


Bengalissimo Yanosh

Yanosh jest kotem bengalskim w kolorze białym ( lynx, snow bengal )

Biały kot bengalski jest jednym z najpiękniejszych kolorów, jakie możemy spotkać w hodowli kota bengalskiego. Kolor, który przez całe życie kota zmienia swoją barwę. DOKOcats Chanel

Chanel to kotka, która jest niezwykle wyjątkowa dla nas. Od początku wiedzieliśmy, że zostawimy ją sobie w hodowli. Jej rozwój nas tylko w tym utwierdza.  Okrągłe rozety i jasne umaszczenie są cechami, które lubimy w niej najbardziej. Kot bengalski o wyważonym charakterze, zawsze chętna do zabawy. W naszej hodowli zajmuje szczególne miejsce. Umaszczenie: brown ( black ) spotted tabby
Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Kanpur Rose

Rose to kotka, która przyleciała do nas z hodowli w Kanadzie. Jej umaszczenie i przepiękna głowa zachwycają każdego z naszych gości. Brązowe kociaki, które przychodzą na świat od tej mamuśki, są wyjątkowe i zawsze przepiękne. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), HCM ( kardiomiopatia przerostowa ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: brown ( black ) spotted tabby
Bengaluxe Onyx

Bengaluxe Onyx of DOKOcats przyjechała do nas z Kanady, z hodowli Bengaluxe. Ta przepiękna srebrna dziewczyna niewątpliwie wzbogaci nasz program hodowlany. Jej umaszczenie jest przepiękne i już nie możemy doczekać się jej dzieci. 

Jej kolor jest srebrny ( silver ). Onyx ma świetny kontrast między futrem a rozetami. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), HCM ( kardiomiopatia przerostowa ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: black silver spotted tabby
Born to be Kind Milady

Born to be Kind Milady of DOKOcats przyjechała do nas z Budapesztu, z hodowli Born to be Kind. Bardzo pragnęliśmy wzbogacić naszą hodowlę o rzadką linie Sofysticats i udało nam się :-) 

Milady jest koloru srebrnego ( silver ). Ta srebrna dziewczyna jest dla nas spełnieniem marzeń.  Silver kot bengalski to kolor, który u nas w kraju wciąż jest rzadko spotykany. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: black silver spotted tabby ( srebrny kot bengalski )
Bengalheritage Ragnarok

Ragnarok of DOKOcats - jego kolor, silver charcoal kot bengalski ( czarny kot bengalski ) robi na naszych odwiedzających największe wrażenie. Kot bengalski o niezwykle drapieżnym wyglądzie. 

Rysiu jest kotem, który uwielbia być u człowieka na rękach i najchętniej nigdy nie schodziłby z kolan. Jest bengalem o absolutnie wyjątkowym charakterze. Mocny i silnie zbudowany. Nadmiernie aktywny i nadzwyczaj odważny. :-) 

Gdy go pierwszy raz zobaczyliśmy, wiedzieliśmy, że będzie to bengal o niesamowitym usposobieniu. Nie bał się nikogo ani niczego, człowiek jest jego największym przyjacielem. Jest godnym reprezentantem rasy bengalskiej. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), HCM ( kardiomiopatia przerostowa ), PKD1 ( Polycystic Kidney Disease ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: black silver spotted tabby
Brockenmoor Bella

Bella jest przepiękną kotką. Małej wielkości rozety na jej futrze są cechą, którą chcielibyśmy uzyskać u jej potomstwa. Jej aksamitne futro, z wyraźnym połyskiem, pięknie mieni się w słońcu.

Bardzo troskliwa matka, codziennie poprawia nam humory swoim przepięknym wokalem. Bardzo się cieszymy, że możemy ją mieć, ponieważ pochodzi z czołowej hodowli i ma w sobie doskonałe linie kotów bengalskich. Kotki bengalskie, które rodzi są zawsze wyjątkowe. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), HCM ( kardiomiopatia przerostowa ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: brown ( black ) spotted tabby
Silverstorm Lilly

Silverstorm Lilly of DOKOcats jest srebrnym bengalem, dokładnie takim, jakiego chcieliśmy mieć. Jej dziki wygląd, zielone oczy, sprężyste i silne ciało naprawdę robią wrażenie.

Jesteśmy przekonani o jej bardzo dużej wartości hodowlanej w naszym programie srebrnych bengali. 

Jest naprawdę opiekuńczą i troskliwą mamą dla swoich pociech. Silver jest kolorem, który naprawdę robi wielkie wrażenie. Srebrne koty bengalskie są wciąż rzadkością w naszym kraju. Testy: FeLV ( wirus białaczki kotów ), FIV ( wirus nabytego niedoboru immunologicznego ), HCM ( kardiomiopatia przerostowa ), PKD1 ( Polycystic Kidney Disease ), PKdef ( niedobór kinazy pirogronianowej ), PRA-b ( postępujący zanik siatkówki )
Umaszczenie: black silver spotted tabby
Bengal Cat Manor Raven

Ulubieniec wszystkich naszych gości 

Srebrny kot bengalski o  niesamowitym charakterze, najgłośniejszy wśród naszych kotów. Ulubionym zajęciem Ravcia jest bieganie w kole, szczególnie w nocy, kiedy budzi tym wszystkich domowników. Swoją muskularną sylwetkę zawdzięcza właśnie tej aktywności. Jest bardzo odważny, swoim męstwem zawstydza nawet serwala :-)

Niezwykle inteligentny i bardzo aktywny - jesteśmy dumni, że mamy go w swojej hodowli.  Dzięki niemu w naszej hodowli przychodzą na świat przepiękne srebrne koty bengalskie. Umaszczenie: black silver spotted tabby
Tamara

Tamarka jest filigranowa, swoimi przepięknymi, wielkimi oczami oczarowała już niemal każdego z naszych gości. Uwielbia kontakt z człowiekiem i najchętniej nie opuszczałaby go na krok. Co chwilę upomina się o pieszczoty, ma niewątpliwie czarującą osobowość. Umaszczenie: Sepia Agouti
RozenTal Oliver

Oliver uwielbia ciepło, najchętniej całe dnie wygrzewałby się na słońcu lub pod kołdrą. Jest największym mruczkiem i najchętniej spędza czas na kolanach u człowieka. Wciąż dopomina się o pieszczoty. Jest bardzo towarzyskim przedstawicielem rasy singapura.Umaszczenie: Sepia Agouti
Singville Ferarri

Ferarri jest idealnym przedstawicielem rasy singapura. Charakteryzuje go mały, kompaktowy rozmiar i wielkie oczy, które każdego chwytają za serce. Jego umaszczenie, jak każdego przedstawiciela rasy, wyróżnia przepiękny ticking. Jest bardzo ciekawski i figlarny, ma niesamowity urok i tym właśnie oczarował wszystkich naszych gości.Umaszczenie: Sepia Agouti