Koty rasowe na sprzedaż


Sprzedaż kotów rasowych cieszy się nieustannie wzrastającą popularnością – na posiadanie rasowego zwierzaka w domu decyduje się coraz więcej osób. Adopcja kotka rodowodem nie jest jednak prostym zadaniem – dla wielu stanowi finansowe wyzwanie.

Koty rasowe na sprzedaż

Hodowlę Dokocats tworzą kocury i kotki rasy bengalskiej oraz singapurskiej. To niesamowite stworzenia o wyjątkowym charakterze, które urozmaicają nam każdy dzień. Jesteśmy profesjonalną hodowlą i należymy do międzynarodowej organizacji Federation Internationale Feline (FIFe) oraz klubu Felis Posnania. Jesteśmy także zarejestrowani w The International Cat Association uznawanym za największy na świecie rejestr kotów. W ramach hodowli prowadzimy także sprzedaż kotów rasowych – informacje o urodzonych kociakach na bieżąco aktualizujemy na naszej stronie internetowej.

Koty rasowe – ceny

Kupno kotka „na kolanka” poprzedzone jest zazwyczaj rezerwacją i wpłatą odpowiedniej wysokości zaliczki. W przypadku kota bengalskiego zaliczka wynosi 500 zł, zaś rezerwacja kotka singapurskiego następuje po wpłacie kwoty w wysokości 1000 złotych. Z każdym przyszłym właścicielem zwierzaków, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Cena kota bengalskiego „na kolanka” zaczyna się od 3 tysięcy złotych, zaś przedstawiciela rasy singapurskiej – od 5 tysięcy złotych.

Rodowód i niezbędne badania

Rasowe koty na sprzedaż muszą przejść szczegółowe badania weterynaryjne. W Dokocats współpracujemy z najlepszymi specjalistami i regularnie weryfikujemy stan zdrowia nowo narodzonych kotków. Każdy zwierzak przechodzi badania krwi, badania genetyczne, podlega także obowiązkowym szczepieniom, odrobaczeniu i zachipowaniu. Dodatkowo, wszystkie nasze koty bengalskie i singapurskiej posiadają 4-pokoleniowy rodowód – to niezwykle istotny dokument potwierdzający rasę adoptowanego malucha. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące dokładnych warunków kupna kotka „na kolanka”, hodowla kotów orientalnych Dokocats serdecznie zaprasza do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przybliżymy działalność Dokocats.