Koty rasowe do adopcji


Hodowlą kotów bengalskich i singapurskich zajmujemy się już od wielu lat, a miłość do zwierząt towarzyszy nam od czasów dzieciństwa. Naszą hodowlę tworzą kotki i kocury, które przywędrowały do nas z różnych stron świata – to stali mieszkańcy Dokocats. Posiadamy także małe kotki do adopcji, a informacje o przybyłych na świat maluchach znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Koty rasowe do adopcji

Decyzja o przyjęciu do własnego domu nowego zwierzaka to wybór, który powinien być poprzedzony dogłębną analizą aktualnej sytuacji życiowej. Posiadanie zwierzaka często wyklucza długie wyjazdy, jest to bowiem swego rodzaju zobowiązanie. Dziki kot bengalski lub singapurski zostanie z nami na dłuższy czas i powinniśmy zapewnić mu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Koty do adopcji - jak to wygląda w praktyce?

Koty rasowe do adopcji znajdujące się w naszej hodowli, trafiają do Państwa domów po ukończeniu 14. tygodnia życia. Od momentu urodzenia otaczamy je kompleksową opieką i dbamy o ich prawidłowy rozwój. Zapewniamy im codzienną rozrywkę, możliwość swobodnego poruszania się i uczymy tolerancji wobec innych zwierząt oraz ludzi. Monitorujemy na bieżąco także stan zdrowia kotków – wykonujemy niezbędne badania krwi, badania genetyczne, zapewniamy także szczepienia oraz odrobaczenie zwierzaków. Każdy kot bengalski i singapurski dostaje specjalny, 4-pokoleniowy rodowód potwierdzający wybraną przez Państwa rasę. W przypadku pytań dotyczących hodowli Dokocats bądź też chęci poznania szczegółów związanych z procesem kupna kotka, zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia siedziby naszej hodowli kotów rasowych.